Rejestracja 538 442 328
w godz. 10.00 - 20.00
dr Wojciech Żarow 604 235 336
dr Elżbieta Rutkowska 604 236 402
Menu
2015-12-06

Najnowsze i Najskuteczniejsze Odchudzanie Vanquish

Najnowsze i Najskuteczniejsze odchudzanie technologią Vanquish

Vanquish to najskuteczniejszy zabieg odchudzający oraz trwale usuwający i redukujący tkankę tłuszczową.

VANQUISH dokonuje prawdziwej rewolucji w medycynie estetycznej i rozpoczyna nową erę w modelowaniu sylwetki oraz redukcji tkanki tłuszczowej. Zadowoleni Pacjenci  którzy już po  3-4 zabiegach  tracą po 5-kilogramów i ubywa im nawet do 10cm. w obwodzie talli redukcja  tkanki tłuszczowej jest nieinwazyjna, bezkontaktowa i zautomatyzowana, a modelowanie sylwetki jeszcze nigdy nie było tak skuteczne i proste.

Co to jest Vanquish

Vanquish jest urządzeniem stworzonym przez firmę BTL Aesthetics, do bezbolesnego i szybkiego redukowania tkanki tłuszczowej. Jego działanie polega na zwiększeniu temperatury w komórkach tłuszczowych, tak aby spowodować ich  naturalne obumarcie. Technologia ta została zaakceptowana przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (FDA).

Rewolucją jest, że w trakcie zabiegu Vanquish bada ilość i jakość tkanki tłuszczowej pacjenta, a następnie dopasowuje terapię do jego potrzeb. W trakcie jednego zabiegu można objąć duży obszar ciała (np. całą powierzchnie brzucha). Aplikator umieszczany jest 1-2 cm nad ciałem, tak że nie dotyka skóry pacjenta. Ponieważ aplikator pozostaje przez czas zabiegu nad wybraną okolicą ciała, nie wymaga przemieszczania i ciągłej obsługi operatora.  

Zapraszamy na naszego bloga
blog

Nasi lekarze

Promocje

Kontakt

REJESTRACJA

538 442 328

Rejestracja w godzinach od 10.00 do 20.00 

Gabinet czynny od Poniedziałku do Piątku od 11.30 do 20.00

W związku ze zwiększająca się liczbą zachorowań na koronawirusa w trosce o bezpieczeństwo Pacjentów oraz naszego zespołu wdrożyliśmy dodatkowe procedury aseptyki i dezynfekcji

W Poczekalni Gabinetu DermatologiaBielsko.pl

  • Pacjenci nie mogą przyprowadzać osób towarzyszących
  • Prosimy o punktualność aby zminimalizować czas pobytu w Poczekalni

Podczas Wizyty

  • Przed wejściem do gabinetu Pacjent musi umyć ręce
  • Gabinet DermatologiaBielsko.pl dba o dezynfekcje wg zaleceń sanepidu. Klamki, Terminale płatnicze, blaty, podłogi i sprzęt są na bieżąco dezynfekowane.


Wojciech Żarow 604 235 336
lek. med. specjalista dermatolog, lekarz medycyny estetycznej  
Elżbieta Rutkowska 604 236 402
lek.med. specjalista dermatolog, lekarz medycyny estetycznej